اجراي كابينت

كدام جنس كابينت آشپزخانه را انتخاب كنيم؟

تجهيزات آشپزخانه

كابينت ها در اجراي كابينت  عناصري هستند كه به دكوراسيون آشپزخانه ها چهره اي متفاوت مي بخشد. كابينت ها انواع و جنس هاي مختلفي دارند كه همين مساله باعث مي شود هر كسي با هر سليقه اي بتواند آن فضايي كه مد نظرش است را پديد بياورد، اما شايد شما هم مثل من اطلاعات كافي در زمينه جنس هاي مختلف كابينت ها نداشته باشيد، اين مطلب قصد دارد تا شما را با انواع و اقسام جنس كابينت آشنا كند، پس تا انتهاي اين مطلب جذاب و كاربردي با چيدانه همراه باشيد.

جنس هايي كه در اين مطلب در زمينه اجراي كابينت  به شما معرفي مي شوند مي توانند در قسمت هاي مختلف كابينت مثل بدنه و يا درب ها استفاده شده باشند. حتي اين مواد و مصالح مي توانند به صورت تركيبي نيز مورد استفاده قرار بگيرند همه اين تصميم ها به خود شما بستگي دارد.

 

كابينت هاي فلزي براي دكوراسيون داخلي آشپزخانه

كابينت هاي تمام فلزي، كابينت هايي هستند كه تقريبا نسل شان منقرض شده است؛ اما هنوز هم در بدنه بعضي كابينت ها براي كاهش هزينه از فلز استفاده مي شود. به طور مثال افرادي كه مي خواهند كابينت هاي شان ام دي اف باشد اما در عين حال دلشان مي خواهد كابينت ها برايشان مقرون به صرفه تر تمام شود،بدنه كابينت ها را فلزي در نظر مي گيرند و فقط درب ها را از ام دي اف تهيه مي كنند.

 

معايب و مزاياي كابينت هاي فلزي

كابينت هاي فلزي معمولا بعد از مدتي رنگ شان مي رود و نياز به رنگ آميزي مجدد دارند. يكي از بزرگ ترين مشكلات اين كابينت ها هم زنگ زدگي آن ها در مواجهه با رطوبت است در ضمن باز و بسته كردن درب كابينت هاي فلزي سر و صداي زيادي ايجاد مي كند و به همين دليل اين كابينت ها طرفداران زيادي ندارند. تنها مزيت اين كابينت ها در اجراي كابينت  قيمت ارزان آن ها است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۳۲:۵۴ توسط:اجراي كابينت موضوع: