اجراي كابينت

بطور كلي مي توان كابينت ها را از نظر سفارشي بودن و قيمت به سه دسته طبقه بندي كرد.

كابينت هاي معمولي

ابعاد، اندازه ها و همچنين شكل و حالت اجراي كابينت ها كاملا محدود است و به لحاظ قيمت نيز، براي همه افراد با هر توان و سطح مالي، تقريبا مقرون به صرفه و مناسب مي باشند و نقطه ي قوت اين گونه از كابينت ها هم ، همين نكته است.

 

كابينت هاي معمولي ، شكل و اندازه اي مطابق با استانداردهاي متداول دارند و از آن جايي كه ابعاد و قطعات اين كابينت ها، به طور استاندارد و تقريبا بصورت پيش ساخته وجود دارد، مي توان انتظار داشت كه در كوتاهترين زمان (همان روز و يا حداكثر ظرف چند روز) آماده ي نصب در منزل مشتري شوند .

 

كابينت هاي نيمه سفارشي

در سفارش اين نوع از كابينت ها در اجراي كابينت ، خريدار مي تواند با توجه به بودجه و موقعيت آشپزخانه منزلش، از بين دو گزينه ي اندازه و شكل، يكي را انتخاب نمايد.

 

اندازه ها و اشكال متفاوتي از اين نوع كابينت ها در بازار موجود است كه از يك سو، اين چنين تنوعي ، باعث مي شود مشتريان امكان حق انتخاب بيشتري ازبين چند گزينه ي شكل و اندازه داشته باشند؛ و از سوي ديگر، به دليل اعمال نظر مشتريان در انتخاب شكل و اندازه ي دلخواه، اين كابينت ها نيمه سفارشي محسوب شده و قيمت بالاتري را به خود اختصاص مي دهند.

 

قطعات اين نوع از كابينت ها به صورت از پيش ساخته آماده نيست و معمولا متصديان، اين گونه از كابينت ها را پس از سفارش مشتري به كارگاه، مي سازند؛ از اين رو، زمان ساخت و آماده سازي اين نوع از كابينت ها بيشتر از كابينت هاي معمولي است.

 

كابينت هاي سفارشي

 

ممكن است در آشپزخانه ي شما، يك گوشه و يا يك فضاي بد شكل با ابعاد نامتعارف وجود داشته باشد كه نتوانيد عيوب آن را با كابينت هاي معمولي و نيمه سفارشي برطرف نمائيد، اين جاست كه پيشنهاد مي كنيم به سراغ كابينت سازان سفارشي برويد.

كابينت سازان سفارشي در اجراي كابينت ، قادرند با هر شكل و حالتي كار كنند . آنها مي توانند با توجه به نقطه نظرات مشتريان خود، كابينت ها را تقريبا به هر شكل و حالتي كه مشتري مايل است ، بسازند.

البته از طرف ديگر بايد گفت كه اين نوع از كابينت هاي دست ساز، گران ترين نيز مي باشند و قيمت نهايي آن ها با توجه به اندازه، مواد مصرفي و گزينه هاي انتخابي، متغير است.

همچنين بهتر است بدانيد، ساخت اين گونه از كابينت ها، نسبت به كابينت هاي معمولي و نيمه سفارشي ، زماني زيادي را مي طلبد و به همين خاطر، زمان مشخص شده براي ارسال و نصب سفارش تقريبي است و با توجه به برنامه ي كاري كابينت ساز متفاوت خواهد بود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۱۱:۵۴ توسط:اجراي كابينت موضوع:

اجراي كابينت

نگاهي به آشپزخانه هاي مختلف بيندازيد! بي گمان اولين چيزي كه در آن محوطه، نظر شما را به خود جلب خواهد نمود اجراي كابينت آشپزخانه است.همگي اذعان داريم كه در اكثر آشپزخانه ها، قسمت زيادي از فضا به كابينت ها اختصاص داده مي شود. در حقيقت با نصب كابينت ها و اختصاص دادن فضاي زيادي به آنها، نوعي فضاسازي انجام مي گيرد كه بدين طريق مي توان فضاي مناسب و بيشتري جهت نگه داري ساير لوازم آشپزخانه ايجاد كرد. با توجه به اين كاربرد و اهميت آنها در دكوراسيون آشپزخانه، به نظر مي رسد التفات خاصي نيز به طراحي اين بخش از خانه مبذول بداريد.

طراحان دكور معتقدند كه طراحي كابينت آشپزخانه نقش مهمي در دكوراسيون آن دارد . امروزه بنابر افزايش تقاضا، انواع و اقسام مدل ها، طرح ها و رنگ هاي مختلف كابينت در بازار موجود است. اگر شما به عنوان يك خريدار، به مغازه هاي مرتبط با اجراي كابينت سري بزنيد، بي شك به علت فراواني گزينه هاي مورد انتخاب، سردر گم خواهيد شد چه رنگي ؟ چه طرحي؟ چه مدلي ؟

 آشپزخانه هاي امروزي ديگر تنها مكاني براي كارهاي آشپزي نيستند. آشپزخانه امروزي اتاق نشيمن، اتاق بازي، دفتر كار، استراحتگاه ، اتاق غذاخوري و محل تبادل افكار است. براي تبديل آشپزخانه به محيطي  زنده و جاري از زندگي بايد همه اين كاربردها را در نظر گرفت.

براي طراحي آشپزخانه بيش از هر اتاق ديگري در خانه نيازمند دورانديشي و آماده سازي هستيد، چه بخواهيد به دليل خش افتادن سطوح كار دست به تعويض آنها و اقدام به خريد يك برند جديد بزنيد و يا تصميم به تغيير مدل آشپزخانه تان داشته باشيد و يا تنها قسمتي از كابينتها را عوض كنيد اجراي آشپزخانه بايد بگونه اي باشد كه اولويتها و نيازهاي شما را در برگيرد. هماهنگي بين راحتي، تاثيرگذاري و زيبايي راز يك آشپزخانه كامل است.پس آشپزخانه اي را با اجراي كابينت خلق كنيد كه بهترين امكانات را براي زندگي شما به ارمغان آورد.

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۱۱:۱۹ توسط:اجراي كابينت موضوع: